AKTUALNE PROMOCJE

BEZPŁATNA KONSULTACJA Z PSYCHOLOGIEM LUB PEDAGOGIEM

Jeśli chcesz sprawdzić, czy nasze zajęcia odpowiadają Twoim oczekiwaniom i potrzebom, przyjdź z Dzieckiem na bezpłatną konsultację z naszym Trenerem.

Dowiesz się, kim jesteśmy i jak pracujemy.

Nasza konsultacja to indywidualne spotkanie z Psychologiem lub Pedagogiem.
To również poznanie naszej metody pracy z Dziećmi oraz narzędzi i pomocy dydaktycznych, którymi pracujemy na co dzień.

newsleater600x600-kopia

LEŃ CZY PO PROSTU ZŁE METODY UCZENIA SIĘ?

Przygotuj swoje Dziecko na nowy rok szkolny! Pomóż swojemu dziecku uczyć się lepiej!

Poznaj jaki jest jego styl uczenia się i co z tego wynika.
3 spotkania po 60 min w grupie 3 os. Promocja 100zł – przy zapisie do 30 września 2016 r.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! Skontaktuj się z nami mailowo biuro@taakaszkola.pl lub telefonicznie 695 122 966.

WWW

PODAJ DALEJ

Poleć nas swoim znajomym i odbierz roczny voucher na warsztaty dla Rodziców na rok szkolny 2016/2017!

Opowiedz swoim znajomym o prowadzonych przez nas zajęciach i o tym, co dały one Tobie i
Twojemu Dziecku!

Jeśli zapiszą swoje Dziecko na zajęcia z TAAkĄ GłowĄ – otrzymasz roczny voucher
na warsztaty rodzicielskie „RODZIC NA 5tkę!”

Screenshot_2