Oferta specjalna – Formularz rezerwacyjny
3-5 lat: Pytam, eksperymentuję, zapamiętuję

3-5-pytam-eksperymentujeTrzypoziomowy program „TAAkA GłowA” dedykowany jest dzieciom w wieku 3-5 lat. TAAkA GłowA to program rozwoju inteligencji dzieci, który wspiera ich naturalne zdolności. TAAkĄ Głowę ma każdy Mały Człowiek, próbujący zrozumieć: jak to działa, czemu tak jest, jak to zrobić, którędy, dlaczego, jak to się nazywa, co się stanie gdy… Uf! Pomagamy to wszystko pojąć między turlaniem się na podłodze a robieniem bomby pianowej.
Przygoda z TG może rozpoczynać się na I, II lub III poziomie.

Celem zajęć jest rozwój inteligencji dziecka i wspieranie jego naturalnych zdolności.

• harmonijny rozwój wszystkich zmysłów,
  • wspieranie umiejętności matematycznych i logicznego myślenia,
  • skarbnicę wiedzy ogólnej od anatomii człowieka, światowej sławy naukowców przez państwa świata aż do najsłynniejszych koncertów muzyki klasycznej,
  • przygotowanie do pisania i czytania,
  • ćwiczenia pamięci fotograficznej kluczowej dla sukcesu edukacyjnego,
  • sposoby na radzenie sobie z własnymi emocjami i uczuciami innych.

Dziecko już od najmłodszych lat będzie poznawać tajniki przyrody, matematyki, muzyki, anatomii, chemii i wielu innych dziedzin! Dzięki wykonywanym eksperymentom i wielu atrakcyjnym ćwiczeniom, zdobędzie kompetencje niezbędne do tego, by nauka była dla niego czystą przyjemnością i znakomitą zabawą! Co więcej, Twoje dziecko pogłębi wiedzę dotyczącą nie tyko otaczającego je świata, lecz także siebie i własnych emocji!

Skorzystaj z poniższego formularza,
aby zarezerwować miejsce:

* Imię i nazwisko rodzica:

*Imię | Wiek dziecka:

* Adres email:

Telefon kontaktowy:

* Wybierz abonament:

* Wybierz grupę:

* Wybierz pakiet:

Informacje:

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: