Oferta specjalna – Formularz rezerwacyjny
4-5 lat: Czytam, bo mnie to bawi

Podczas zajęć realizowanych w ramach programu „Czytam, bo mnie to bawi” udowadniamy, że nauka nie musi być nudna! Okazuje się, że nie tylko papierowe karty pracy, ale także kisiel, plastikowe guziki, kolorowe pióra, makaron i fasola mogą mieć wiele wspólnego z nauką i doskonaleniem umiejętności pisania i czytania!

Nie zapominamy jednak o tym, że warto przyjaźnić się i wyruszać w nieznane z najciekawszymi publikacjami z zakresu dziecięcej literatury!

CEL ZAJĘĆ:

  • Celem naszych zajęć jest nie tylko nauczenie dziecka czytania i pisania. My chcemy więcej – żeby dziecko naprawdę lubiło poznawać świat poprzez kontakt ze słowem pisanym. Ma je to bawić, pasjonować, wspierać jego rozwój!

EFEKT ZAJĘĆ:

  • Ćwiczenia dedykowane koncentracji uwagi, pamięci fotograficznej czy też koordynacji wzrokowo-ruchowej ułatwią Twojemu dziecku naukę czytania i pisania, zaś niezwykle bogaty wachlarz pomocy dydaktycznych sprawi, że zajęcia będą ciekawe i wyjątkowe. Dzięki uczestnictwu w zajęciach „Czytam, bo mnie to bawi” ciekawość poznawcza Twojego dziecka będzie również nieustannie stymulowana do twórczego myślenia i działania!

 

Skorzystaj z poniższego formularza,
aby zarezerwować miejsce:

* Imię i nazwisko:

*Imie | Wiek dziecka:
|

* Adres email:

Telefon kontaktowy:

* Wybierz abonament:

* Wybierz grupę:

* Wybierz pakiet:

Informacje:

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: