Zajęcia dla dzieci 0-12 miesięcy: Buduję więź

ikonki1Zajęcia dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy TAAka GłowA „Buduję więź” to dwadzieścia 60-minutowych spotkań organizowanych raz w tygodniu. W małej grupie spotykają się Dzieci wraz z Rodzicami i pod okiem trenera bawią się na dziesiątki sposobów. Podróż od waty do kisielu, od grzechotek do latarek, przez kolory, piórka, rzeki piasku i firanki z papieru to przygoda, dzięki której ciało dziecka zachęcane jest do ruchu a umysł rozwija naturalną ciekawość poznawczą.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy nasze zajęcia odpowiadają Twoim oczekiwaniom i potrzebom, przyjdź z Dzieckiem na bezpłatną konsultację z naszym Pedagogiem/Psychologiem. Dowiesz się, kim jesteśmy i jak pracujemy. Gdy zdecydujesz się na rozpoczęcie zajęć, wspólnie określimy, jakie są potrzeby rozwojowe Twojego Dziecka i cele zajęć. Na kolejne bezpłatne spotkania z naszym fachowcem zaprosimy Cię w połowie pakietu zajęć, a także na jego zakończenie.

Zobacz, jak prosta i przejrzysta jest współpraca z TAAKĄ SzkołĄ TUTAJ

• wzmacnianie więzi między Rodzicem a Dzieckiem,
  • podnoszenie świadomości własnego ciała; wzmacnianie układu mięśniowego i szkieletowego a więc prowokowanie do ruchu,
  • dostarczenie różnorodnych bodźców wszystkim zmysłom malucha,
  • kontakt z naturalnymi tworzywami (woda, ziemia, piasek, groch…),
  • pierwsze doświadczenia społeczne.

• ufność w kontaktach z rówieśnikami,
  • pewność w nowych miejscach,
  • harmonijnie rozwinięte zmysły,
  • głowa pełna pomysłów na zabawę.

Cennik

Pakiet zajęć Ilość osób w grupie Cena za 1 zajęcia Koszt miesięczny / Ilość rat Cena za pakiet zajęć
20 zajęć (60 min) 5-8 osób 30 zł 120 zł / 5 rat 600 zł
20 zajęć (60 min) 4 osoby 40 zł 160 zł / 5 rat 800 zł
Stwórz swoją grupę! Ilość osób w grupie Cena za 1 zajęcia Koszt miesięczny / Ilość rat Cena za pakiet zajęć
20 zajęć (60 min) grupa zamknięta 4 – 8 osób 30 zł 300 zł / 2 raty 600 zł

Zapisy cały rok. Możliwość dołączenia do grupy w środku semestru.

Grafik zajęć 2016/2017

Trenerzy

Beata

Beata Granops Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA.

Ewa

Ewa Flaga-Szewczyk Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA. Lektor języka angielskiego dla najmłodszych.

Magda

Magda Pietrzak Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA.