Zajęcia dla dzieci 12-24 miesiące: Chodzę i tworzę

12-24-chodze-i-tworzeZajęcia dla dzieci 12-24 miesiące TAAkA GłowA „Chodzę i tworzę” to dwadzieścia 60-minutowych spotkań organizowanych raz w tygodniu. W małej grupie spotykają się Dzieci wraz z Rodzicami i pod okiem trenera bawią się na dziesiątki sposobów. Podróż od waty do kisielu, od grzechotek do latarek, przez kolory, piórka, rzeki piasku i firanki z papieru to przygoda, dzięki której ciało dziecka zachęcane jest do ruchu a umysł rozwija naturalną ciekawość poznawczą.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy nasze zajęcia odpowiadają Twoim oczekiwaniom i potrzebom, przyjdź z Dzieckiem na bezpłatną konsultację z naszym Pedagogiem/Psychologiem. Dowiesz się, kim jesteśmy i jak pracujemy. Gdy zdecydujesz się na rozpoczęcie zajęć, wspólnie określimy, jakie są potrzeby rozwojowe Twojego Dziecka i cele zajęć. Na kolejne bezpłatne spotkania z naszym fachowcem zaprosimy Cię w połowie pakietu zajęć, a także na jego zakończenie.

Zobacz, jak prosta i przejrzysta jest współpraca z TAAKĄ SzkołĄ TUTAJ

• wzmacnianie więzi z Rodzicem,
  • ćwiczenie motoryki dużej i zmysłu równowagi,
  • dostarczenie różnorodnych bodźców wszystkim zmysłom malucha,
  • przygotowywanie ręki do czynności manualnych (rysowanie, pisanie),
  • wspieranie kształtowania się koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka (praca ręka-oko),
  • budowanie samodzielności dziecka i pozytywnej samooceny,
  • wprowadzenie malucha do myślenia logicznego i przybliżenie mu podstaw matematyki,
  • rozwój twórczego myślenia,
  • ćwiczenie pamięci fotograficznej,
  • wspieranie w nawiązywaniu pierwszych relacji z rówieśnikami.

• sukces w przedszkolu i szkole,
  • kompetencje niezbędne do nauki w przedszkolu,
  • kompetencje współdziałania w grupie rówieśników, łatwość nawiązywania kontaktów z rówieśnikami,
  • harmonijnie rozwinięte zmysły.

Cennik

Pakiet zajęć Ilość osób w grupie Cena za 1 zajęcia Koszt miesięczny / ilość rat Cena za pakiet zajęć
20 zajęć (60 min) 5 – 8 osób 30 zł 120 / 5 rat 600 zł
20 zajęć (60 min) 4 osoby 40 zł 160 / 5 rat 800 zł
Stwórz swoją grupę! Ilość osób w grupie Cena za 1 zajęcia Koszt miesięczny / Ilość rat Cena za pakiet zajęć
20 zajęć (60 min) grupa zamknięta 4 – 8 osób 30 zł 300 zł / 2 raty 600 zł

Zapisy cały rok. Możliwość dołączenia do grupy w środku semestru.

Grafik zajęć 2016/2017

Trenerzy

Beata

Beata Granops Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA.

Ewa

Ewa Flaga-Szewczyk Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA. Lektor języka angielskiego dla najmłodszych.

Magda

Magda Pietrzak Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA.