Zajęcia dla dzieci 3-5 lat: Pytam, eksperymentuję, zapamiętuję

3-5-pytam-eksperymentujeTrzypoziomowy program TAAkA GłowA „Pytam, eksperymentuję, zapamiętuję” dedykowany jest dzieciom w wieku 3-5 lat. TAAkA GłowA to program rozwoju inteligencji dzieci, który wspiera ich naturalne zdolności. TAAkĄ Głowę ma każdy Mały Człowiek, próbujący zrozumieć: jak to działa, czemu tak jest, jak to zrobić, którędy, dlaczego, jak to się nazywa, co się stanie gdy… Uf! Pomagamy to wszystko pojąć między turlaniem się na podłodze a robieniem bomby pianowej.
Zajęcia mogą rozpocząć się na I, II lub III poziomie.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy nasze zajęcia odpowiadają Twoim oczekiwaniom i potrzebom, przyjdź z Dzieckiem na bezpłatną konsultację z naszym Pedagogiem/Psychologiem. Dowiesz się, kim jesteśmy i jak pracujemy. Gdy zdecydujesz się na rozpoczęcie zajęć, wspólnie określimy, jakie są potrzeby rozwojowe Twojego Dziecka i cele zajęć. Na kolejne bezpłatne spotkania z naszym fachowcem zaprosimy Cię w połowie pakietu zajęć, a także na jego zakończenie.

Zobacz, jak prosta i przejrzysta jest współpraca z TAAKĄ SzkołĄ TUTAJ

Celem zajęć jest rozwój inteligencji dziecka i wspieranie jego naturalnych zdolności.

• harmonijny rozwój wszystkich zmysłów,
  • wspieranie umiejętności matematycznych i logicznego myślenia,
  • skarbnicę wiedzy ogólnej od anatomii człowieka, światowej sławy naukowców przez państwa świata aż do najsłynniejszych koncertów muzyki klasycznej,
  • przygotowanie do pisania i czytania,
  • ćwiczenia pamięci fotograficznej kluczowej dla sukcesu edukacyjnego,
  • sposoby na radzenie sobie z własnymi emocjami i uczuciami innych.

Dziecko już od najmłodszych lat będzie poznawać tajniki przyrody, matematyki, muzyki, anatomii, chemii i wielu innych dziedzin! Dzięki wykonywanym eksperymentom i wielu atrakcyjnym ćwiczeniom, zdobędzie kompetencje niezbędne do tego, by nauka była dla niego czystą przyjemnością i znakomitą zabawą! Co więcej, Twoje dziecko pogłębi wiedzę dotyczącą nie tyko otaczającego je świata, lecz także siebie i własnych emocji!

Cennik

Pakiet zajęć Ilość osób w grupie Cena za 1 zajęcia Koszt miesięczny / Ilość rat Cena za pakiet zajęć
35 zajęć (60 min) 3-5 osób 43 zł 150 zł / 10 rat 1500 zł

WAŻNE! Zajęcia z programem indywidualnie dopasowanym do potrzeb dziecka – ilość zajęć oraz cena ustalane indywidualnie.

Materiały Cena
Poziom 1.0 220 zł
Poziom 2.0 250 zł
Poziom 3.0 170 zł

Zapisy cały rok. Możliwość dołączenia do grupy w środku semestru.

Trenerzy

Ewa

Ewa Flaga-Szewczyk Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA. Lektor języka angielskiego dla najmłodszych.

Justyna

Justyna Konopko Czytaj biogram