Zajęcia dla dzieci 4-5 lat: Czytam, bo mnie to bawi

 

4-5-czytam-bo-mnie-to-bawiPodczas zajęć realizowanych w ramach programu TAAka Głowa „Czytam, bo mnie to bawi” udowadniamy, że nauka nie musi być nudna! Okazuje się, że nie tylko papierowe karty pracy, ale także kisiel, plastikowe guziki, kolorowe pióra, makaron i fasola mogą mieć wiele wspólnego z nauką i doskonaleniem umiejętności pisania i czytania!
Nie zapominamy jednak o tym, że warto przyjaźnić się i wyruszać w nieznane z najciekawszymi publikacjami z zakresu dziecięcej literatury!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Jeśli chcesz sprawdzić, czy nasze zajęcia odpowiadają Twoim oczekiwaniom i potrzebom, przyjdź z Dzieckiem na bezpłatną konsultację z naszym Pedagogiem/Psychologiem. Dowiesz się, kim jesteśmy i jak pracujemy. Gdy zdecydujesz się na rozpoczęcie zajęć, wspólnie określimy, jakie są potrzeby rozwojowe Twojego Dziecka i cele zajęć. Na kolejne bezpłatne spotkania z naszym fachowcem zaprosimy Cię w połowie pakietu zajęć, a także na jego zakończenie.

Zobacz, jak prosta i przejrzysta jest współpraca z TAAKĄ SzkołĄ TUTAJ

 

CEL ZAJĘĆ:

  • Celem naszych zajęć jest nie tylko nauczenie dziecka czytania i pisania. My chcemy więcej – żeby dziecko naprawdę lubiło poznawać świat poprzez kontakt ze słowem pisanym. Ma je to bawić, pasjonować, wspierać jego rozwój!

EFEKT ZAJĘĆ:

  • Ćwiczenia dedykowane koncentracji uwagi, pamięci fotograficznej czy też koordynacji wzrokowo-ruchowej ułatwią Twojemu dziecku naukę czytania i pisania, zaś niezwykle bogaty wachlarz pomocy dydaktycznych sprawi, że zajęcia będą ciekawe i wyjątkowe. Dzięki uczestnictwu w zajęciach „Czytam, bo mnie to bawi” ciekawość poznawcza Twojego dziecka będzie również nieustannie stymulowana do twórczego myślenia i działania!

 

Cennik

Pakiet zajęć Ilość osób w grupie Cena za 1 zajęcia Koszt miesięczny / ilość rat Cena za pakiet zajęć
35 zajęć (60 min) 3-6 osób 43 zł 150 zł / 10 rat 1500 zł
35 zajęć (60 min) zajęcia indywidualne CENA USTALANA INDYWIDUALNIE

Zapisy cały rok. Możliwość dołączenia do grupy w środku semestru.

 

Zapisz się


Trenerzy

Agata

Agata Sęk Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA.

Justyna

Justyna Konopko Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA.

Ewa

Ewa Flaga-Szewczyk Czytaj biogram

Trener zajęć rozwojowych TAAkA GłowA. Lektor języka angielskiego dla najmłodszych.