Ferie – TAAkA ZimA

Ferie powinny być dla dzieci frajdą, oddechem i przygodą. Tymczasem każdego roku wychowawcy półkolonii zabierają dzieci na ten sam basen, do tego samego parku, na te same zajęcia integracyjne, konkursy i kolonijne śluby. A zima w mieście daje ogromne możliwości rozwoju, wspierania potencjału dziecka, przeżywania intensywnych emocji. Chcemy powiedzieć STOP basenom oraz ślubom i zaprosić uczestników TAAkiej Zimy na serię naszych feriowych WEKÓW.

Weki robimy z tego, co najlepsze. Z tego, co ma nam przypominać o ludziach i miejscach, które są dla nas ważne. Z tego, co przywodzi na myśl przygodę, niespodziankę i tajemnicę. Po otwarciu słoika nie sposób uciec od skojarzeń. Już samo buszowanie w piwnicy czy spiżarni, wśród zaklętych w syropie kształtów, stanowi część wyprawy.

Na naszej półce z wekami znalazło się wszystko to, co powoduje, że dzieci czują radość, dreszcz emocji i mogą wykazać się swoimi kompetencjami. Pod pokrywkami ukryliśmy niezwykłe tematy, które sprawią, by czas ferii był porą niezwykle potrzebnego wypoczynku oraz momentem doskonalenia kompetencji, potrzebnych do efektywnego radzenia sobie w szkole, przedszkolu i sytuacjach rówieśniczych.

ORGANIZACYJNIE:
„WEK 5” Proponujemy uczestnikom 5 spotkań. 3 godziny każdego roboczego dnia ferii poświęcimy na otwieranie kolejnych słoików. CENA: 200zł
Zajęcia odbywają się w siedzibie TAAkiej Szkoły.

Akcja TAAkA Zima skierowana jest do dzieci od 4 do 12 roku życia. Dzieci biorą udział w zajęciach samodzielnie, rodzice mają wtedy czas na własne radości i ważne sprawy.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia podziału na grupy wiekowe, jeśli tego będzie wymagało dobro dzieci, biorących udział w zajęciach.

Warsztaty prowadzone są przez Kadrę TAAkiej Szkoły oraz zaproszonych gości.

taaka-zima-weki2015-21-e1421238527599

PROGRAM TAAKIEJ ZIMY:

WEKI DETEKTYWISTYCZNE
WEKI DLA BYSTRZAKÓW
WEKI DLA KONSTRUKTORÓW I ODKRYWCÓW
WEKI DLA PRAWDZIWYCH SMAKOSZY
WEKI DLA POLIGLOTÓW
WEKI DOBRZE ZAPROJEKTOWANE
WEKI DLA NIEUSTRASZONYCH
WEKI NA DŁUGĄ PODRÓŻ
WEKI NAJSMACZNIEJSZE
WEKI-LEKI NA DOBRĄ PAMIĘĆ