TAAkA SzkołA! Od kisielu po wodocytrociąg! Pionierskie zajęcia dla dzieci!

TAAkA SzkołA jest miejscem zabawy, edukacji i rozwoju dla Dzieci i Rodziców. Prowadzimy kameralne zajęcia dla maluszków, przedszkolaków i uczniów oraz warsztaty dla Rodziców.

TAAkA SzkołA to fachowcy pomagający rozwinąć potencjał Twojego Dziecka. Nasz stały zespół trenerów to psychologowie i pedagodzy realizujący cykle warsztatów kreatywnych. TAAkA GłowA – to nasza autorska metoda pracy z Dziećmi dostosowana do ich wieku i potrzeb rozwojowych.

Grupa maluszków 0 – 36 miesięcy rozwija świat zmysłów – lejemy kisiel, rysujemy bańkami dom Bąblowiec, budujemy z lodu krainę lodowca. Zapraszamy Dzieci w wieku:

Grupa przedszkolaków 3 – 5 lat poznaje emocje, czytanie i matematykę – tworzymy słoik radości, literujemy/pływamy w wannie z piaskiem, budujemy cienie. Zapraszamy Dzieci w wieku:

Grupa szkolna 6-12 lat buduje wysoką samoocenę, rozbudza ciekawość nauki i techniki. Ćwiczymy pamięć fotograficzną i koncentrację, projektujemy wodocytrociąg lub inne wynalazki. Zapraszamy Dzieci w wieku 6-12 lat na:

Dzieci i Rodziców zarażamy dobrą literaturą! Rodzicom dajemy bezcenna informację zwrotną na temat dziecka podczas indywidualnych konsultacji z pedagogiem lub psychologiem.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy nasze zajęcia odpowiadają Twoim oczekiwaniom i potrzebom, przyjdź z Dzieckiem na bezpłatną konsultację z naszym Pedagogiem/Psychologiem. Dowiesz się, kim jesteśmy i jak pracujemy. Gdy zdecydujesz się na rozpoczęcie zajęć, wspólnie określimy, jakie są potrzeby rozwojowe Twojego Dziecka i cele zajęć. Na kolejne bezpłatne spotkania z naszym fachowcą zaprosimy Cię w połowie pakietu zajęć, a także na zakończenie pakietu zajęć.
Zobacz, jak prosta i przejrzysta jest współpraca z TAAKĄ SzkołĄ.

Przyjdź do nas w wieku 12 miesięcy i zostań na 12 lat!

Udogodnienia

WYCHODZIMY NAPRZECIW WASZYM POTRZEBOM