Nasi fachowcy

 

EWA FLAGA

Jestem absolwentką prawa i pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jestem doktorantką Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, a także prowadzę zajęcia rozwojowe dla dzieci. Pasjonuję się psychologią dziecka, metodyką nauczania języka angielskiego najmłodszej grupy uczniów, a także problematyką reintegracji rodziny i praw dziecka. Po godzinach pracy jestem niepoprawną romantyczką, uwielbiam oglądać dobre filmy, czytać ciekawe książki oraz zwiedzać po kawałku świat. Lubię poznawać nowe miejsca i nowych ludzi i czerpać z tego tyle korzyści, ile się da.


BEATA GRANOPS

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach psychologia i socjologia. Na co dzień, prowadzę zajęcia rozwojowe maluchów do 5 roku życia, warsztaty psychoedukacyjne oraz spotkania konsultacyjne dla rodziców małych dzieci. Ponadto pracuje z dziećmi z trudnościami rozwojowymi oraz ich rodzicami. W swojej pracy kieruję się przekonaniem, że jakość pierwszych pięciu lat życia ma ogromne znaczenie dla rozwoju szczęśliwego i zdrowego człowieka. Psychologia małego dziecka to z pewnością moja pasja, którą nieustannie zgłębiam, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.


MONIKA PARYŚ

Prowadzę zajęcia języka angielskiego dla dzieci najmłodszych. Doświadczenie zdobyłam podczas studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza – licencjackich na kierunku filologia angielska, specjalność: nauczanie języków obcych oraz studiów magisterskich na kierunku pedagogika, specjalność: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Pracowałam jako lektor języka angielskiego w grupach przedszkolnych, również jako wychowawca dwujęzycznej grupy przedszkolnej. Kilka miesięcy pracowałam w Wielkiej Brytanii. Jako młoda mama, interesuję się szeroko rozumianymi metodami wspierania rozwoju dzieci, w tym również metodami nauczania języka angielskiego.


JUSTYNA KONOPKO

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Pedagogika specjalna. Ukończyłam również Studia Podyplomowe z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. W czerwcu 2015r. zdobędę dyplom Studiów Podyplomowych z zakresu Terapii Pedagogicznej. Odbyłam liczne szkolenia i kursy związane z edukacją i wychowaniem. Pomimo młodego wieku, mam już sporo doświadczenia w pracy z dziećmi na różnych etapach rozwoju. Od kilku lat zawodowo pracuję z dziećmi z różnymi wyzwaniami rozwojowymi, zwłaszcza z dziećmi z autyzmem. Jest to praca wymagająca dużego zaangażowania oraz cierpliwości, ale daje mi wiele satysfakcji i spełnienia. Prywatnie uwielbiam spacery, dobre filmy i książki oraz spotkania w gronie znajomych, zwłaszcza przy grach planszowych.


AGATA SĘK

Jestem absolwentką filologii polskiej i pedagogiki (specjalność doradztwo zawodowe i personalne). Moje dotychczasowe życie zawodowe to równoległa praca z dziećmi i dorosłymi. Dla osób dorosłych prowadziłam szkolenia i warsztaty dotyczące głównie rozwoju kompetencji miękkich, poprawy komunikacji międzyludzkiej oraz efektywnego zarządzania czasem. Obecnie głównym obszarem moich działań jest praca z dziećmi. Mój „konik” to metodyka uczenia się – uwielbiam pokazywać dzieciom w jaki sposób mogą wykorzystać swoją kreatywność by skutecznie i na długo zapamiętywać. Jako magister filologii polskiej z setkami przeczytanych lektur na koncie, chętnie dzielę się wskazówkami, jak czytać szybko i efektywnie. Natomiast, jako młoda mama – na skórze synka i własnej – testuję rozwiązania dotyczące najmłodszych, zaczerpnięte z literatury skandynawskiej.

 


MAGDALENA  PIETRZAK

Jako absolwentka psychologii (specjalność: organizacja środowiska uczenia się) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza , kursantka na Studiach Podyplomowych Przygotowania Pedagogicznego, praktykanta w placówkach edukacyjnych i klinicznych, wciąż jestem  zaskakiwana przez niepowtarzalność każdego dziecka. Prowadząc zajęcia dla najmłodszych, odkrywam bezmiar potencjału, który tkwi w każdym kilkulatku. Staram się więc tworzyć przestrzeń, w której ten potencjał będzie mógł się rozwijać, umacniać i dojrzewać. A w wolnym czasie – uczę się patrzeć na świat oczami dziecka i czerpać radość z najprostszych czynności. Choćby z pieczenia muffinek